Pojištění vozidel

U nás sjednáte levné a výhodné pojištění auta Tato pojištění již dnes patří ke standardu, který nabízíme našim klientům.


Povinné ručení, které za Vás uhradí škody vzniklé provozem vozidla. K povinnému ručení lze sjednat i připojištění skel vozu nebo pojištění přepravovaných osob. V nabídce máme i levné pojištění pro klienty kteří ještě nemají bonus, tak pojištění pro klienty s bonusem.

Havarijní pojištění patří ke standardu, který nabízíme našim klientům.Můžete si vybrat pojištění s nízkou spoluúčastí nebo třeba jen pojištění proti krádeži vozu nebo pojištění proti živelným pohromám.

Nově máme v nabídce i pojištění záruky vozu. Toto pojištění Vás ochrání před náklady za opravy poruch, které se mohou na vozidle vyskytnout. Výdaje za opravu např. motoru, převodovky, elektroinstalece za Vás uhradí pojišťovna.

V nabídce pojištení nechybí ani oblíbené pojištění úvěrových splátek. V případě že přijdete o práci nebo budete dlouhodobě nemocný, splátky za vozidlo za Vás hradí pojišťovna.

Podmínky pojištění se často mění, proto nás můžete kontaktovat a provedeme bezplatně porovnání Vašeho sučasného pojištění s aktuální nabídkou pojištení vozů na trhu. V případě že bude na trhu výhodnější pojištění než Vaše současné, tak Vám pomůžeme získat toto výhodnější pojištění.

 

Vybraná nabídka

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny s třetími stranami. Máte-li zájem, můžete si upravit nastavení. Své rozhodnutí můžete kdykoliv změnit kliknutím na odkaz "upravit používání souborů cookie" v zápatí webu.
Vedle nezbytných souborů tyto stránky k analýze návštěvnosti používají službu Google Analytics. Pokud si nepřejete data sdílet, můžete tuto službu zakázat.
Rozumím a přijímám